Team

Als team verzorgen we samen het onderwijs op Herle!

Is er een specifieke vraag voor een medewerker, stuur dan deze medewerker een mail. De mailadressen staan onder de naam vermeld.

Bij een specifieke hulpvraag, ga op de site naar “onze school – ondersteuning – hulp nodig”.

 

Ons team

Managementteam

Lars Reijnders

Teamleider Onderbouw
lhm.reijnders@bcpl.nl

Jon Rompen

Teamleider Bovenbouw
jwg.rompen@bcpl.nl

Dorothee Viguurs

Sectordirecteur locatie Herle
tjm.viguurs@bcpl.nl

Mentoren

Ruud Aarts

Peter Beek

Mentor 4 E&O 1
pjg.beek@bcpl.nl

Jenny Kortis

Mentor 1C
jhj.kortis@bcpl.nl

Lisa Brosius

Mentor 1D
la.brosius@bcpl.nl

Niels van Bun

Mentor 2E
njh.bun@bcpl.nl

Gijs Cloodt

Mentor 2F
g.cloodt@bcpl.nl

Yvonne Gottfried

Vera Haan-Haagmans

Mentor 3 ZW2
vmj.haagmans@bcpl.nl

Levi Heitbrink

Mentor 3 E & O 1
l.heitbrink@bcpl.nl

Ron Hendrix

Mentor 3 HBR 1 & Examensecretaris
jh.hendrix@bcpl.nl

Jo Hendrix

Mentor 3 E & O 2
jlj.hendrix@bcpl.nl

Rik Houben

Mentor 4E&O3
r.houben@bcpl.nl

Lilian Hupkens

Jan Hein Kruijssen

Mentor 2G & loopbaancoach
jh.kruijssen@bcpl.nl

Saskia Lipsch-Besling

Benjamin Maassen

Mentor 1F & loopbaancoach onderbouw
bjm.maassen@bcpl.nl

Anja Martens-Acampo

Bjorn Mees

Mentor 2C
blm.mees@bcpl.nl

Esther Nijsten

Mentor 1E & Pestcoördinator/ Vertrouwenspersoon
e.nijsten@bcpl.nl

Jessica Plompen

Bas Rademakers

Estelle Seijben

Nadia Snijders

Mentor 3TL & 4TL & loopbaancoach bovenbouw & vertrouwenspersoon
n.snijders@bcpl.nl

Rolf Verheezen

Mentor 3 HBR2
rp.verheezen@bcpl.nl

Mick van Westen

Mentor 4 HBR1/2
mc.westen@bcpl.nl

Docenten

Fleur Baltussen

Louk Bus

Hub Collet

Karin Damoiseaux-Logister

Docent & dyslexiecoach
kj.damoiseaux-logister@bcpl.nl

Rosaria Domante

Vince Dortangs

Amin El Hafi

Ger Erens

Beau Evers

Luc Jacobs

Sophie Janssen

Mentor 3 ZW1
shg.janssen@bcpl.nl

Bart Bezemer

Guusje Linssen

Danielle Rudolph

Björn Vleugels

Jos Vogels

Rick Vronen

Docent & I-coach
rja.vronen@bcpl.nl

Onderwijs ondersteunend personeel

Levoucia Abrams

Hanne Bosch

Pedagogisch medewerker / Dagroostermaker
hpj.bosch@bcpl.nl

Linda Brouns

Beheer Persoonlijk Leer Centrum / Verzuimcoördinator
jgm.brouns-dautzenberg@bcpl.nl

Alice Bruls-Bemelmans

Leerlingen administratie
ajm.bruls-bemelmans@bcpl.nl

Daphne Erkens

Onderwijsassistent
d.erkens@bcpl.nl

Roger Iedema

Sarah Kuijpers

Leerlingenadministratie
s.kuijpers@bcpl.nl

Vivian van de Laar

Markies (schoolkantine)

Esther Leijendeckers

Ger ten Lohuis

Baliemedewerker, toezichthouder en conciërge
gjw.lohuis@bcpl.nl

Chris Martijn

Jeugdverpleegkundige GGDZL
chris.martijn@ggdzl.nl

Romello Mathilda

Onderwijsassistent

rh.mathilda@bcpl.nl 

Janou Meessen

Samenwerkingsverband parkstad limburg

Rita Menick

Baliemedewerkster

ti.menick@sintermeerten.nl 

Herman Meulenberg

Vrijwilliger toezicht fietsenkelder
hmm.meulenberg@bcpl.nl

Dorine Penris

Leerplichtambtenaar VSV

Marco Ramakers

Schoolmaatschappelijk werk

Miro Ramljak

Technisch Onderwijsassistent en Toezichthouder
m.ramljak@bcpl.nl

Marleen Schmeits

Vrijwilliger HBR-winkel
hmf.schmeits@bcpl.nl

Paul Vollema

ondersteuningscoördinator
pr.vollema@bcpl.nl