Team

Als team verzorgen we samen het onderwijs op Herle!

Is er een specifieke vraag voor een medewerker, stuur dan deze medewerker een mail. De mailadressen staan onder de naam vermeld.

Bij een specifieke hulpvraag, ga op de site naar “onze school – ondersteuning – hulp nodig”.

 

Alice Bruls-Bemelmans

Alice Bruls-Bemelmans

Administratie

Anja Martens-Acampo

Anja Martens-Acampo

Mentor 3ZW1

Bart Bezemer

Bart Bezemer

Docent

Bas Rademakers

Bas Rademakers

Mentor 1A

Beau Evers

Beau Evers

Docent

Benjamin Maassen

Benjamin Maassen

Mentor 2F & loopbaancoach onderbouw

Bjorn Mees

Bjorn Mees

Mentor 1E

Björn Vleugels

Björn Vleugels

Docent

Chris Martijn

Chris Martijn

Jeugdverpleegkundige GGDZL

Daphne Erkens

Daphne Erkens

Onderwijsassistent

Dorine Penris

Dorine Penris

Leerplichtambtenaar VSV

Dorothee Viguurs

Dorothee Viguurs

Sectordirecteur locatie Herle

Estelle Seijben

Estelle Seijben

Mentor 2A

Esther Leijendeckers

Esther Leijendeckers

Onderwijsassistente

Esther Nijsten

Esther Nijsten

Mentor 3HBR2 & Pestcoördinator/ Vertrouwenspersoon

Fleur Baltussen

Fleur Baltussen

Mentor 2E

Ger Erens

Ger Erens

Docent

Ger ten Lohuis

Ger ten Lohuis

Baliemedewerker, toezichthouder en conciërge

Gijs Cloodt

Gijs Cloodt

Mentor 2G

Guusje Linssen

Guusje Linssen

Mentor 1D

Hanne Bosch

Hanne Bosch

Pedagogisch medewerker / Dagroostermaker

Herman Meulenberg

Herman Meulenberg

Vrijwilliger toezicht fietsenkelder

Hub Collet

Hub Collet

Docent

Iris Lemmens

Iris Lemmens

Onderwijsassistente

Jan Hein Kruijssen

Jan Hein Kruijssen

Mentor 1F & loopbaancoach

Janou Meessen

Janou Meessen

Samenwerkingsverband parkstad limburg

Jenny Kortis

Jenny Kortis

Mentor 2C

Jessica Plompen

Jessica Plompen

Mentor 1B

Jo Hendrix

Jo Hendrix

Mentor 4E&O2

Jon Rompen

Jon Rompen

Teamleider Bovenbouw

Jos vogels

Jos vogels

Docent

Julie Hameleers

Julie Hameleers

Docent

Juriaan Adams

Juriaan Adams

Docent

Karin Damoiseaux-Logister

Karin Damoiseaux-Logister

Docent & dyslexiecoach

Kelly Vrösch

Kelly Vrösch

Onderwijsassistent

Lars Reijnders

Lars Reijnders

Teamleider Onderbouw

Levi Heitbrink

Levi Heitbrink

Mentor 4E&O1

Levoucia Abrams

Levoucia Abrams

Conciërge

Lilian Hupkens

Lilian Hupkens

Mentor 3E&O1

Linda Brouns

Linda Brouns

Beheer Persoonlijk Leer Centrum / Verzuimcoördinator

Lisa Brosius

Lisa Brosius

Mentor 2E

Luc Jacobs

Luc Jacobs

Docent

Marco Ramakers

Marco Ramakers

Schoolmaatschappelijk werk

Marleen Schmeits

Marleen Schmeits

Vrijwilliger HBR-winkel

Meral Saricoban

Meral Saricoban

Onderwijsassistent

Michelle Scheffer

Michelle Scheffer

Docent

Mick van Westen

Mick van Westen

Mentor 3HBR1

Miro Ramljak

Miro Ramljak

Technisch Onderwijsassistent en Toezichthouder

Nadia Snijders

Nadia Snijders

Mentor 3TL & 4TL & loopbaancoach bovenbouw & vertrouwenspersoon

Niels van Bun

Niels van Bun

Mentor 2D

Paul Vollema

Paul Vollema

ondersteuningscoördinator

Peter Beek

Peter Beek

Docent

Rick Vronen

Rick Vronen

Docent & I-coach

Rik Houben

Rik Houben

Mentor 3E&O2

Rita Menick

Rita Menick

Baliemedewerkster

Rolf Verheezen

Rolf Verheezen

Mentor 4HBR2

Romello Mathilda

Romello Mathilda

Onderwijsassistent

Ron Hendrix

Ron Hendrix

Mentor 4HBR1 & Examensecretaris

Rosaria Domante

Rosaria Domante

Docent

Ruud Aarts

Ruud Aarts

Mentor 1C

Sarah Kuijpers

Sarah Kuijpers

Administratie

Saskia Lipsch-Besling

Saskia Lipsch-Besling

Mentor 3ZW2

Sophie Janssen

Sophie Janssen

Mentor 4 ZW1

Vera Haan-Haagmans

Vera Haan-Haagmans

Mentor 4ZW2

Vince Dortangs

Vince Dortangs

Docent

Vivian van de Laar

Vivian van de Laar

Markies (schoolkantine)

Yvonne Gottfried

Yvonne Gottfried

Mentor 2B