Team

Als team verzorgen we samen het onderwijs op Herle!

Is er een specifieke vraag voor een medewerker, stuur dan deze medewerker een mail. De mailadressen staan onder de naam vermeld.

Bij een specifieke hulpvraag, ga op de site naar “onze school – ondersteuning – hulp nodig”.

 

Ons team

Managementteam

Lars Reijnders

Teamleider Onderbouw
lhm.reijnders@bcpl.nl

Jon Rompen

Teamleider Bovenbouw
jwg.rompen@bcpl.nl

Dorothee Viguurs

Sectordirecteur locatie Herle
tjm.viguurs@bcpl.nl

Mentoren

Ruud Aarts

Jenny Kortis

Lisa Brosius

Guusje Linssen

Niels van Bun

Mentor 2D
njh.bun@bcpl.nl

 

Gijs Cloodt

Mentor 2G
g.cloodt@bcpl.nl

Yvonne Gottfried

Vera Haan-Haagmans

Levi Heitbrink

Mentor 4E&O1
l.heitbrink@bcpl.nl

Ron Hendrix

Mentor 4HBR1 & Examensecretaris
jh.hendrix@bcpl.nl

Jo Hendrix

Mentor 4E&O2
jlj.hendrix@bcpl.nl

Rik Houben

Mentor 3E&O2
r.houben@bcpl.nl

Lilian Hupkens

Jan Hein Kruijssen

Mentor 1F & loopbaancoach
jh.kruijssen@bcpl.nl

Saskia Lipsch-Besling

Benjamin Maassen

Mentor 2F & loopbaancoach onderbouw
bjm.maassen@bcpl.nl

Anja Martens-Acampo

Bjorn Mees

Mentor 1E
blm.mees@bcpl.nl

Esther Nijsten

Mentor 3HBR2 & Pestcoördinator/ Vertrouwenspersoon
e.nijsten@bcpl.nl

Jessica Plompen

Bas Rademakers

Estelle Seijben

Nadia Snijders

Mentor 3TL & 4TL & loopbaancoach bovenbouw & vertrouwenspersoon
n.snijders@bcpl.nl

Rolf Verheezen

Mentor 4HBR2
rp.verheezen@bcpl.nl

Mick van Westen

Mentor 3HBR1
mc.westen@bcpl.nl

Sophie Janssen

Mentor 4 ZW1
shg.janssen@bcpl.nl

Docenten

Fleur Baltussen

Louk Bus

Hub Collet

Karin Damoiseaux-Logister

Docent & dyslexiecoach
kj.damoiseaux-logister@bcpl.nl

Rosaria Domante

Vince Dortangs

Ger Erens

Rick Vronen

Docent & I-coach
rja.vronen@bcpl.nl

Beau Evers

Docent 
b.evers@bcpl.nl

Luc Jacobs

Peter Beek

Björn Vleugels

Jos Vogels

Bart Bezemer

Onderwijs ondersteunend personeel

Levoucia Abrams

Hanne Bosch

Pedagogisch medewerker / Dagroostermaker
hpj.bosch@bcpl.nl

Linda Brouns

Beheer Persoonlijk Leer Centrum / Verzuimcoördinator
jgm.brouns-dautzenberg@bcpl.nl

Alice Bruls-Bemelmans

Leerlingen administratie
ajm.bruls-bemelmans@bcpl.nl

Daphne Erkens

Onderwijsassistent
d.erkens@bcpl.nl

Sarah Kuijpers

Leerlingenadministratie
s.kuijpers@bcpl.nl

Vivian van de Laar

Markies (schoolkantine)

Paul Vollema

ondersteuningscoördinator
pr.vollema@bcpl.nl

Esther Leijendeckers

Ger ten Lohuis

Baliemedewerker, toezichthouder en conciërge
gjw.lohuis@bcpl.nl

Chris Martijn

Jeugdverpleegkundige GGDZL
chris.martijn@ggdzl.nl

Romello Mathilda

Onderwijsassistent

rh.mathilda@bcpl.nl 

Janou Meessen

Samenwerkingsverband parkstad limburg

Rita Menick

Baliemedewerkster

ti.menick@sintermeerten.nl 

Herman Meulenberg

Vrijwilliger toezicht fietsenkelder
hmm.meulenberg@bcpl.nl

Dorine Penris

Leerplichtambtenaar VSV

Marco Ramakers

Schoolmaatschappelijk werk

Miro Ramljak

Technisch Onderwijsassistent en Toezichthouder
m.ramljak@bcpl.nl

Marleen Schmeits

Vrijwilliger HBR-winkel
hmf.schmeits@bcpl.nl